greekZ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πρόβα νυφικού για την sexy Κατερίνα!

Πήγαινε κάτω

Πρόβα νυφικού για την sexy Κατερίνα! Empty Πρόβα νυφικού για την sexy Κατερίνα!

Δημοσίευση  Admin Παρ Φεβ 04, 2011 9:39 am

Πρόβα νυφικού για την sexy Κατερίνα! Katerina+stikoudi2Το markos.tv σας αποκαλύπτει τι σχέση έχει η Κατερίνα Στικούδη με το Θάνο Πετρέλη. Αλλά ας πάρουμε τα πράγματα απ΄ την αρχή: Πάρτι στήνεται στο "Mega Star" και η Κατερίνα Στικούδη ντύνεται νύφη! Η... μουσική εκπομπή του Μεγάλου καναλιού γιορτάζει τις 800 εκπομπές και σε εορταστική ατμόσφαιρα το Σάββατο στις 12.50 θα σβήσει τα 21 κεράκια της. «Χαίρομαι που είμαι τρία χρόνια στο MEGA STAR. Έχω ζήσει μοναδικές στιγμές στην εκπομπή. Ιδιαίτερα μου αρέσει το κομμάτι στο οποίο συμπαρουσιάζουμε με τον κόσμο τα θέματά μας.

Το διασκεδάζω πολύ» δήλωσε στην Espresso η Κατερίνα Στικούδη και μας αποκάλυψε πως στη γιορτή αυτή θα συμμετέχουν όλα τα αστέρια του μουσικού πενταγράμμου που έχουν βρεθεί κατά καιρούς στο πλατό.

Τις ευχές τους στέλνουν μεταξύ άλλων ο Αντώνης Ρέμος, ο Γιάννης Πλούταρχος, ο Σάκης Ρουβάς, η Δέσποινα Βανδή και ο Νίκος Οικονομόπουλος. Tέλος αξίζει να σημειωθεί ότι η όμορφη παρουσιάστρια θα ντυθεί νύφη και θα εισβάλει στα γυρίσματα του νέου video clip του Θάνου Πετρέλη για το τραγούδι "Θέλω και τα παθαίνω'.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2010

https://greekz.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης